Dnešní den jsme se zaměřili na sport. Všechny děti jednotlivých tříd plnily po celý den úkoly ve třídě a po svačině v tělocvičně.  

Nejdříve byly děti ve svých třídách, kde si povídaly se svými pedagogy o významu pohybu v životě, o tělesné zdatnosti a o sportovních aktivitách. Vykreslovaly obrázky se sportovní tématikou, skládaly puzzle sportovců a zimního oblečení,  poznávaly na kartách různé sporty, obtahovaly tečkovanou čáru ve tvaru rukavice nebo sněhuláka.

Po svačině všechny třídy společným nástupem zahájily sportování v tělocvičně  – slalom mezi kuželkami, hod míčky na cíl, chůze přes kruhy a přes lavičku, lezení na žíněnkách a prolézání kruhem, přelézání napříč žebřinami. Sportovní dopoledne jsme zakončili koulováním papírovými koulemi mezi třídami.

Na závěr byli všichni sportovci odměněni diplomem a sladkou odměnou.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”24″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]