Dnešní den jsme se zaměřili na sport. Nejdříve byly děti ve svých třídách, kde si povídaly se svými pedagogy o významu pohybu v životě, o tělesné zdatnosti a o sportovních aktivitách. Vykreslovaly obrázky se sportovní tématikou, skládali puzzle sportovců a zimního oblečení, poznávali na kartách různé sporty, obtahovali tečkovanou čáru ve tvaru rukavice, čepice nebo sněhuláka. Po svačině děti společným nástupem v 10. 15 hod. zahájily sportování v tělocvičně – slalom mezi kuželkami, hod míčky na cíl, chůze přes kruhy a přes lavičku, lezení na žíněnkách a prolézání kruhem, přelézání napříč žebřinami. Sportovní dopoledne jsme zakončili koulováním papírovými koulemi mezi třídami. Na závěr v 11. 30 hod. byli všichni sportovci odměněni diplomem a sladkou odměnou.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“79″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]