Dne 10. 1. 2018 jsme v rámci tělesné výchovy připravili dětem překážkovou dráhu, která měla celkem pět stanovišť a byla sestavena tak, aby si děti pořádně zamakaly a zároveň, aby se dala zvládnout a mohly se jí zúčastnit všechny děti. Jejich úkolem bylo proběhnout slalomem mezi kužely, přitahovat se rukama v leže na břiše na lavičce, válet sudy na žíněnce, přejít po provaze a přeskočit švédskou bednu. Děti překážková dráha bavila a již teď se těší na další sportování na Rudné.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“69″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]