Všech 6 lekcí plaveckého výcviku uběhlo jak voda  a my jsme 3.11. jeli na závěrečnou lekci plavání do České Vsi.

Během plaveckého výcviku byli žáci rozděleni do 4 skupin dle plaveckých dovedností tak, aby se mohli co nejlépe zdokonalovat a rozvíjet v pohybu nejen ve vodě. Někteří žáci ztratili během pobytu ve vodě strach z vody, jiní se naučili splývat, dýchat do vody, seznámili jsme se s několika plaveckými styly (prsa, znak i kraul). Žáci se vždy na čtvrtek těšili, plaváni jsme si užili, odreagovali jsme se! Vše má bohužel svůj začátek a konec, proto 3.11. žáci obdrželi Mokré vysvědčení  a sladké medaile.

Výcvik končí, ale před námi jsou ještě celé 3 plavecké dny, kterých se budou účastnit nejen žáci z Fučíkové a z Vlčic, ale naše pozvání přijaly i ZŠ Písečná, ZŠ Bělá pod Pradědem a ZŠ Vápenná. Zde poměříme nejen síly ve vodě, ale především poznáme nové kamarády a získáme nové zážitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *