Velikonoční soutěžení žáků speciální třídy a žáků 1. – 5. roč. a turnaj v přehazované 6. – 9. ročníků proběhl ve Vlčicích dne 27. 3. 2018. V prvních dvou vyučovacích hodinách byli žáci speciální třídy a žáci 1. – 5. ročníku rozděleni do 2 družstev a plnili soutěžní úkoly v 6-ti disciplínách. Vyhrálo družstvo Sabiny Sikorské (Jarek Bihari, Pavel Kocich, Martina Sikorská). V druhé hodině si žáci vyzkoušeli modifikovanou hru golball, kterou hrají především zrakově postižení a dále přehazovanou s upravenými pravidly do 10 bodů. Vyhrálo družstvo Jarka Bihariho (Lukáš Džačovský, Sára Macíková a Pavel Kocich).V dalších hodinách následoval turnaj v přehazované starších žáků. Hrálo se systémem každý s každým do 15 bodů. Po skončení turnaje byli na společném nástupu všichni vítězové a hráči odměněni drobnými cenami a sladkostmi. Chování žáků bylo v pořádku, hrálo se a soutěžilo po celý den v duchu „ fair play“.

Výsledky:

        Třída         body

  1. VII. B         9

  2. VIII. C       6

  3. VI.             4

  4. VII. C        0

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“84″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]