Sportovní hry ve Vlčicích

Každý rok před Vánocemi se konají sportovní hry mezi Jeseníkem a Vlčicemi. Ve středu dne 20. 12. proběhl turnaj ve vybíjené dívek, vybíjené chlapců, malého fotbalu a florbalu rovněž chlapců. Turnaj podpořili výborným fanděním žáci ze všech tříd, také učitelé a asistenti.

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH UTKÁNÍ:

                                     Výhra        Prohra

Vybíjená – dívky: Vlčice       Jeseník

Vybíjená – hoši:   Vlčice       Jeseník

Futsal:                 Jeseník       Vlčice

Florbal:               Vlčice         Jeseník

K celkovému vítězství ve sportovních hrách Vlčicím gratulujeme!

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“65″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]