Dne 22. 12. jsme pro děti naší školy uspořádali vánoční sportovní show.

Žáky z celé školy jsme promíchali a rozdělili do 4 družstev, která bojovala svou šikovností, rychlostí, taktikou o co nejlepší umístění. Družstva soutěžila v běhu k žebřinám a zpět, co nejrychlejší překládání a chůzi po papíru, skoky v pytli, podlézání zástupu, nošení pingpongového míčku na lžíci, přítahy na hrazdě. 

Na závěr si jednotlivá družstva nominovala ze svého kolektivu nejlepšího vytrvalostního běžce a ti pak soutěžili v běhu na 5 min. okolo tělocvičny. V tělocvičně převládala správná bojovná nálada a fandění žáků a pedagogů v jednotlivých soutěžích. Po sečtení všech bodů, byly vyhlášeny výsledky a předány všem sportovcům drobné odměny a vánoční perníčky.

1.
2.
3.
4.
Družstvo Adama Kotlára
Družstvo Roberta Bihariho
Družstvo Lukáše Kandry
Družstvo Alexandra Kováče
28 bodů
26 bodů
25 bodů
19 bodů

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”18″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]