Vánoční besídka na Rudné 2022

Návštěva andělů byla krásná, ovšem po nich nás navštívila banda bacilů a to už tak milé nebylo. Naše řady prořídly, ale i tak jsme se všichni, kdo zůstali zdraví, sešli poslední den před vánočními prázdninami ve školní družině.

A proč? Přeci abychom kamarádům předvedli, co jsme se naučili. Snažili se opravdu všichni. Ať už svým vystoupením nebo podporou. Míša G. s Míšou K. nám předvedli básničku s pohybem o vrabčácích, co remcají na zimu. A že zrovna byly mrazy! Měli k tomu vyrobené krásné ptačí čelenky, které šly na konci besídky z ruky do ruky. Nebo spíš z ruky na hlavu. Štěpán Ch. měl nachystanou krásnou básničku o sněhulákovi, doprovázenou výraznými gesty. Trio Nikolka Š., Dan Od. a Lucka J. zvládly zimní a vánoční básničky.

Statečná děvčata Verča P., Pavla M. a Kačka D. také zarecitovaly. Terezka M. všechny překvapila svým zpěvem lidových písní a i Vojta J. přednesl za pomocí své paní učitelky Jarky F. básničku “Mámo, táto, v komoře je myš.”

Zlatým hřebem byly koledy od všech žáků s doprovodem paní učitelky Jitky B. na klavír. Pojedli jsme cukroví, co kdo donesl, popřáli si krásné svátky a hurá na prázdniny!