Úspěšná účast našich žáků v prvním kole Přírodovědné korespondenční soutěže

Tak jako každý rok i letos  vyhlásilo Středisko ekologické výchovy při Středisku volného času Duha Jeseník Přírodovědnou korespondenční soutěž.  V tomto kole se zúčastnilo celkem 251 soutěžících z různých ZŠ.

Žáci naší ZŠ si vedli výborně, IV.A  (konkrétně žáci: Nikola Prokešová, Robert Polák, Iveta Dirdová, Martin Němec a Patrik Maďar) obsadili ve své II. kategorii  krásné 1.místo. Žáci společně s učiteli měli za úkol vytvořit krmelec z přírodnin.

Žáci z Vlčic, žáci 6. a 7.třídy (Marie Gogová, Sabina Gogová, Jarmila Urbaníková, Nikola Urbaníková a Dominika Applová) soutěžili v kategorii III., v této kategorii tvořili žáci s učiteli pexeso s plody stromů. Žáci ve veliké konkurenci obsadili pěkné  3.místo! Žáci samozřejmě obdrželi diplomy a  drobné ceny.

Výrobky z této soutěže budou k vidění v prostorách kina Pohoda v měsíci dubnu. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci ZŠ! Taktéž velké poděkování patří organizátorům soutěže a sponzorům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *