Úspěšná účast našich žáků v prvním kole Přírodovědné korespondenční soutěže

Tak jako každý rok i letos  vyhlásilo Středisko ekologické výchovy při Středisku volného času Duha Jeseník Přírodovědnou korespondenční soutěž.  V tomto kole se zúčastnilo celkem 251 soutěžících z různých ZŠ.

Žáci naší ZŠ si vedli výborně, IV.A  (konkrétně žáci: Nikola Prokešová, Robert Polák, Iveta Dirdová, Martin Němec a Patrik Maďar) obsadili ve své II. kategorii  krásné 1.místo. Žáci společně s učiteli měli za úkol vytvořit krmelec z přírodnin.

Žáci z Vlčic, žáci 6. a 7.třídy (Marie Gogová, Sabina Gogová, Jarmila Urbaníková, Nikola Urbaníková a Dominika Applová) soutěžili v kategorii III., v této kategorii tvořili žáci s učiteli pexeso s plody stromů. Žáci ve veliké konkurenci obsadili pěkné  3.místo! Žáci samozřejmě obdrželi diplomy a  drobné ceny.

Výrobky z této soutěže budou k vidění v prostorách kina Pohoda v měsíci dubnu. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci ZŠ! Taktéž velké poděkování patří organizátorům soutěže a sponzorům.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]