Jelikož nám malinko nasněžilo, tak jsme místo tělocvičny vyrazili ven do parku trochu si zasoutěžit. Větší děti dostaly boby s těžším ,,nákladem“ (kamarádem – spolužákem) a menší děti dostaly boby s lehčím ,,nákladem“ (lopatou). Jejich úkolem bylo v co nejkratším čase oběhnout s nákladem kolem stromu a vrátit se zpět. A když měly všechny děti splněn tento nelehký úkol, mohly si jít za odměnu zabobovat na kopec. Po skončení zimních radovánek jsme se sešli v družině, porota vyhodnotila nejlepší časy a děti dostaly sladké odměny.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“77″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]