Tento den jsme se celé dopoledne věnovali sportovní tématice. Všechny děti jednotlivých tříd plnily po celý den úkoly ve třídě a po svačině v tělocvičně. Nejdříve byly děti ve svých třídách, kde si povídaly se svými pedagogy o významu pohybu v životě, o tělesné zdatnosti a o sportovních aktivitách. Vykreslovaly obrázky se sportovní tématikou, skládaly puzzle sportovců, přikládaly k sobě stejné obrázky, poznávaly na kartách různé sporty, obtahovaly tečkovanou čáru ve tvaru rukavice nebo sněhuláka.

Po svačině všechny třídy společným nástupem v 10, 15 hod zahájily sportování v tělocvičně – slalom mezi kuželkami, hod míčky na cíl, chůzi přes kruhy a přes lavičku, lezení na žíněnkách a prolézání kruhem, přelézání napříč žebřinami.

Sportovní dopoledne jsme zakončili koulováním papírovými koulemi mezi třídami. Na závěr v 11, 30 hod byli všichni sportovci odměněni diplomem a sladkou odměnou.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”20160208_2″]