Ve středu proběhla na naší škole ve Vlčicích beseda s názvem „První pomoc při úrazech“.

Žáci se nejdříve teoreticky seznámili s definicí první pomoci, s jejími druhy a hlavními zásadami. Proběhla ukázka RAUTEKOVÉ stabilizační polohy, dýchání z úst do úst, a jak postupovat v případě bezvědomí. Paní asistentka Palečková také všechny poučila o první pomoci při krvácení, poleptání, popálení a při zlomeninách. Několik druhů ošetření si žáci vyzkoušeli ve smíšených družstvech v tělocvičně na žíněnkách.

Beseda byla velmi zajímavá a poučná pro život.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”29″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]