OK v přespolním běhu na Miroslavi.

Ve středu 25. 9. 2019 se žáci naší školy zúčastnili OKRESNÍHO KOLA přespolního běhu na Miroslavi. Je to prestižní závod s mnohaletou tradicí a velkou účastí.

V každé kategorii startovalo okolo třiceti závodníků. Naše škola měla hned několik želízek v ohni: Luboš Polák  (8. třída), Ondřej Kobylka (9. třída),  Vojtěch Švančara (9. ročník), Jarmila Urbaníková (9. třída), Marie Gogová (9. třída), David Mišalko (7. třída), Kevin Horváth (7. třída), David Goga (7. třída),  Jan Lysek (4. třída), Milan Rybařík (5. třída), a Nela Jandlová (3. třída).

Nejlépe si vedl náš benjamínek Nelinka Jandlová, která doběhla ve své kategorii na krásném  7. místě.  Luboš, Ondra, David a Vojta běželi v nejstarší kategorii, tudíž museli uběhnout v co nejkratším čase trať dlouhou 3 km. I oni si vedli velice dobře a doběhli v půlce pelotonu.

Všem našim závodníkům moc děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.

Všechny fotky ze závodu si můžete prohlédnout zde…