Překážková dráha již tradičně proběhla v tělocvičně Domova Sněženka. Nejdříve se děti rozběhaly a rozcvičily, pak plnily různé disciplíny – přecházely lavičku, překračovaly lavičku, obcházely velké míče – slalom mezi nimi, prolézaly nachystanými obručemi, podlézaly lano, přelézaly žíněnky a žebřiny. Všichni žáci se snažili podat co nejlepší výkony a z tělocvičny odcházeli spokojeni, s úsměvem na rtech a s odměnou.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“82″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]