Po dlouhém snažení se podařilo naší škole pořídit na nově zrekonstruovaný dvůr na Rudné nové houpačky pro děti, pískoviště a herní sestavu se skluzavkou.

Velký dík patří panu školníkovi L. Bednarskému a panu učiteli J. Mrázovi, kteří se s velkou ochotou a nadšením pustili do sestavování jednotlivých herních prvků. Museli se však obrnit trpělivostí a doslova se vrátit do dětských let, protože několik obrovských balíků nařezaného dřevěného materiálu a krabice šroubků, šroubů, matic atd. připomínala spíše stavebnici Merkur bez návodu, občas došlo i na „Člověče nezlob se.“

Nicméně dílo se jim podařilo a sladkou tečku nakonec, ve formě nátěru před zimou, udělali manželé Čikovi, kterým patří také obrovský dík za velkou ochotu a pomoc.

Všichni jsme nadšení, nejvíce samozřejmě děti, hřiště využíváme při každé příležitosti. A hlavně tajně doufáme, že se nám v budoucnu podaří hřiště ještě rozšířit.