Dnes navštívilo několik tříd ZŠ Fučíkova cvičiště psů v Mikulovicích. Členové kynologického klubu nám pověděli něco o svých psech, předvedli výcvik psí poslušnosti, agility, a zásah psa proti útočníkovi. Mohli jsme si pejsky pohladit a prohlédnout si některé pomůcky používané při výcviku.

Všem se nám v Mikulovicích moc líbilo, děkujeme všem za příjemně strávené dopoledne.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“51″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]