Konec školního roku vrcholí a tak se chýlí ke konci i naše všechny akce a také spolupráce s CSA. Poslední spolupráce, která v letošních školním roce proběhla, byla akce, která nesla název „Na vodě v Polsku“. Děti z Nysy nás pozvaly na Nyské jezero, kde proběhla ukázka vodních záchranářů. I naše děti si mohly vyzkoušet všechny možné dostupné záchranářské pomůcky a potřeby. Na závěr ukázky jsme se všichni mohli projet v záchranářském člunu a ti nejodvážnější z nás, pak zkusili řídit tento člun. Následovalo koupání, opékání klobásek, veselé klábosení dětí a učitelů a sladkou tečkou tohoto dne byla projížďka výletním parníkem po jezeře. Akce byla velmi zdařila, dětem se moc líbila a již se domlouvaly, že příští rok si to zopakujeme. Ještě jednou moc děkujeme za velmi pěknou a zdařilou akci.

[ngg src=“galleries“ ids=“125″ display=“basic_thumbnail“]