Ve středu dne 12. června 2019 jsme brzy ráno vyrazili směr Šumperk, kde nás čekalo krajské kolo v atletickém čtyřboji. Jelikož od rána bylo nádherné slunečné počasí, tak jsme se moc těšili, že si to všichni užijeme. Hned po příjezdu jsme se zaregistrovali, obdrželi jsme startovní čísla a šli jsme na společnou rozcvičku. Po rozcvičce došlo k rozdělování žáků do družstev, k vysvětlení pravidel a závod mohl začít. Závodilo se v běhu na 60 m, v hodu kriketovým míčkem, ve skoku dalekém a  běhu na 1500 m (děvčata 1000 m). Po náročném závodu přišlo vyhodnocení nejlepších závodníků a naši žáci se ve velké konkurenci vůbec neztratili. Velké poděkování patří: Kevinu HORVÁTHOVI, Davidu GOGOVI, Luboši POlÁKOVI, Marii GOGOVÉ, Jarmile URBANÍKOVÉ a Nikole SIVÁKOVÉ. Dětem ještě jednou moc gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů.

[ngg src=“galleries“ ids=“119″ display=“basic_thumbnail“]