V tomto školním roce sbíráme plastová víčka pro malé děvčátko ze Zlatých Hor, Veroniku Charvátovou, která se narodila s nemocí motýlích křídel.

V minulém týdnu jsme do Zlatých Hor dovezli téměř dva pytle plastových víček, které rodiče odvezou do Vrbna pod Pradědem, kde sídlí firma na výrobu kompostérů, Jelínek – Trading. Tato firma je patronem Veroniky. Rodiče tak můžou ze získaných finančních prostředků koupit mastičky, dezinfekční prostředky aj. pomůcky, jež nehradí zdravotní pojišťovna.

Setkání s mladou rodinou bylo velmi milé, vstřícné, rodiče děkují všem dětem, rodičům, kteří víčka do ZŠ nosí!! Tatínek nám osvětlil, jaká víčka máme sbírat…sbírají se všechna víčka od plastových lahví a od produktů, jež dáváme do lednice (mléka, džusy, jogurt. nápoje). Nesbírají se však víčka od drogistického zboží, olejů aj. Děkujeme!!!

Sbíráme až do konce školního roku!!

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”20160208″]