Soutěž v hodu na basketbalový koš se uskutečnila v tělocvičně Domova Sněženka. Nejdříve se děti rozběhaly, rozcvičily a protáhly, potom si vyzkoušely několik nástřelných hodů na koš.

Soutěž byla rozdělena na kategorie žáků speciální třídy a rehabilitační třídy. Všichni žáci danou disciplínu splnili a za své velmi dobré výkony byli odměněni.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“61″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]