Letos zcela netradičně žáci V.B vyjádřili přání oslavit Halloween. Pracovní a výtvarnou výchovu v týdnu jsme tedy strávili vyráběním všemožných strašidelných ozdob a výzdob v podobě pavučin, pavouků, duchů, svícnů a přáníček.

Děti donesly bohaté občerstvení a v pátek 25.10.2019 jsme měli první dvě hodiny z rozvrhu laděné halloweensky – povídali jsme si o podzimu, různých svátcích na podzim, počítali pomocí dýní a v hudební výchově jsme poslouchali strašidelné písně a nacvičovali hrůzostrašné zvuky.

O velké přestávce jsme potom obešli všechny třídy, kde jsme za mohutného pokřiku: „Dejte koledu, nebo něco provedu!“, rozdávali krvavá přáníčka, dobroty a přáli všem krásné volno. Náš průvod jsme zakončili v jídelně, kde jsme si se spoustou kamarádů pochutnali na výborné dýňové polévce z kuchyně maminky Podhorné.

V tělocviku jsme si pak protáhli těla během a cviky v parku za velmi krásného počasí a na podzimní prázdniny jsme se  rozešli s úsměvem na rtech.

Halloween ve třídě na Rudné

Všechny fotky najdete zde…