Ve čtvrtek 8. 6. navštívili žáci 7. tř ZŠ a 8. tř. ZŠ praktické hvězdárnu při Středisku volného času Duha Jeseník.

Paní inženýrka Hálová je seznámila s vybavením hvězdárny, rozšířila jejich znalosti o sluneční soustavě a předvedla dalekohledy, které se na hvězdárně používají.

Návštěvu jsme zakončili na terase hvězdárny, odkud byl krásný výhled na okolí Jeseníku.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“44″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“default“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]