Naši žáci milují kulturu všeho druhu. Hlavně divadlo. Za toto školní pololetí se žáci z budovy Rudné vydali 16. 12. 2019 na půvabnou staročeskou činoherní pohádku s řadou koled na téma předvánočního období v podání Liduščina divadla z Roztok u Prahy.

Andílek se vydal na zem, aby splnil tajný úkol. Chtěl chytit kouzelného kapříka. Jenže čert nikdy nespí a kapříka získal pro sebe. Andílek naštěstí zabloudil k tetce Lidušce, která má pro každého dobrou radu. Pomohla andílkovi čertíka přelstít a andílek s dětmi z publika postavil živý Betlém, u kterého jsme si připomněli koledy k vánočnímu stromečku.

Děti byly plné dojmů, radostně se zapojily do zpěvu, tleskání, představení zvládli i naši malí spolužáci s autismem, z čehož jsme měli všichni velkou radost.

Všechny fotky z divadle najdete zde…