Speciální třída IX.B, II.A, IV.B.

Na úterý 1.6. 2021 jsme se moc těšili. Byl totiž Den dětí a ten máme všichni rádi. Všechno to začalo v 8.00 hod. Každá třída nejdříve vymalovala omalovánky a musela vyluštit tajenky. Nebyly těžké, ale daly nám všem zabrat.

V 9.00 hod. jsme se všichni potkali před školou, kde na nás čekali jednotlivá stanoviště. Nejdříve si každý našel svého kamaráda. Dostali jsme společnou kartičku – tu jsme si museli hezky vymalovat a hlavně  podepsat. Protože je konec školního roku, tak to každý z nás zvládl. A pak jsme šli na to:

Plnili jsme úkoly, které byly rozmístěny kolem školního hřiště. A jaké úkoly na nás čekaly? Střílení míčem na plechovky, chytání rybiček, skládání dřevěných puzzlí s čísly, hmatová hra, pohádkový kvíz, navlékání korálků, skládání panáčka z geometrických tvarů, stavění komínu z kostek…

Nejvyšší komín postavila Sabina Sikorská ze speciální třídy. Všichni jsme se hodně moc snažili, i když to bylo občas dost napínavé. Pak jsme se všichni přesunuli k nachystanému ohništi, kde jsme si opekli voňavé a mooooc dobré špekáčky a naplnili jsme si svá vyhládlá bříška.

Na závěr nám paní učitelky rozdali sladké odměny v podobě balíčku. Již teď se těšíme na další Dětský den.

M. Kubíčková, M. Schöppelová

Ostatní fotky najdete ZDE…