Nejočekávanější svátek všech dětí celého roku je tu! Den dětí se oslavoval i na Rudné. A to hezky, barevně, vesele, divoce a hlavně s vodou. Počasí totiž bylo pro nachystané aktivity přímo příhodné. Děti měly za úkol proběhnout bludištěm, zaházet si tenisáky mezi příčky štaflí, aby získaly co nejvíce bodů a nohou ulovit co nejvíce skleněnek ve vodě. Proběhl i závod aut, které byly provázkem připevněné na polínku a otáčením polínka se přibližovaly k majiteli. Největší úspěch měl ale závod kelímků, které byly provlečeny provázkem a poháněly se proudem vody z pistolek. Za splněné aktivity se sbírala razítka a za všechna razítka na každého čekala sladká odměna. Svačina proběhla formou pikniku ve stínu, kdy nám milé kolegyně nachystaly občerstvení. Po dobrém jídle následovaly soutěže, kdo postaví vyšší věž z kostek, kdo dříve postaví puzzle a podobné. Celý krásný den byl završen hromadnou bitvou s vodními balónky. Všichni byli zmáčení, unavení, ale šťastní.

[ngg src=”galleries” ids=”116″ display=”basic_thumbnail”]