Ukázkové počasí středečního 1. června 2022 jsme využili k oslavám Dne dětí a sportovnímu klání ve člunkovém běhu.

V rámci příprav Dne dětí paní učitelka G. Leškovská, asistent F. Seitl se svými žáky ze VII. C vytvořili na zahradě na Rudné bludišťovou dráhu, vyzdobili plot nafouknutými balónky a nachystali čtyři zábavné disciplíny.

V den D se všichni kamarádi i s dětmi ze školky z Rudné po svačině sešli venku. Část dětí si plnila úkoly – závod autíček ve dvojicích navíjením na polínko, házením balónků do mezer žebříku, strefování se balónkem do branky florbalovou holí a procházení bludišťové dráhy.

Zbylé děti si postupně plnily soutěž v rámci tělesné výchovy u paní učitelky J. Fryčové a asistentky M. Kouřilové. Disciplína byla náročná hlavně na pochopení, ale nakonec ji všechny děti buď samostatně, nebo s menší či větší pomocí zvládli.

Soutěžilo se po jednotlivcích na dvě měřená kola, do výsledků se započítával lepší čas. Zvláštní cenu za rychlé pochopení a realizaci úkolu získal náš prvňáček – Štěpán Chromek.

Výsledky:

1. D. Odziomek     23, 09

2. K. Gronich        24,85

3. P. Palánek         25, 04

4. K. Podhorný      25, 51

5. M. Korytář        27, 70

6. M. Gronich        28, 30

7. D. Ondruš          30,09

Všechny děti byly odměněni drobnými sladkostmi za snahu, vítězové navíc sáčkem bonbonů. Na závěr akce si užívali hudbu a chvilku volné zábavy. Největší úspěch u dětí mělo hromadné vyrábění bublinek.

Den dětí jsme si moc užili. 

Připravené hřiště i sportoviště
Připravené hřiště i sportoviště

OSTATNÍ FOTKY ZDE…