DEBRA ČR je pacientská organizace, která pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). Poskytují odborné poradenství, šíří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracuje s týmem odborníků klinického EB Centra.

Být nablízku, pomáhat, podporovat. Být NADOTEK. To je principem pomoci lidem, kteří mají kůži křehkou jako motýlí křídla, ale vlídný dotek jim neublíží.

My jsme se také rozhodli podpořit tuto organizaci a to sice charitativním během, kde celý výtěžek ze startovného byl věnován právě této organizaci. Každý měl možnost vybrat si délku tratě, kterou si myslí, že zvládne. Dostal krásné startovní číslo se svým jménem a stačilo už vybrat jen vhodný terén a délku tratě a mohli jsme vyrazit.

Myslím, že všichni byli moc nadšeni, že tímto mohou pomoci malým pacientům.

Všem dětem a hlavně vedení školy děkujeme za podporu v tomto projektu.

Mgr. Jana Mrázová

dva kluci připraveni ke startu běhu
Dva žáci připraveni ke startu charitativního běhu

OSTATNÍ FOTKY ZDE…