V termínu 11. -15. 10. proběhly v Jeseníku Dny seniorů a my jsme mohli být u toho! Byli jsme přizvání přispět ke kulturnímu zahájení Dnů seniorů 11.10. v divadle Petra Bezruče. O této pěkné události jsme se dozvěděli až na začátku školního roku, a tak jsme měli hned z počátku školního roku plné ruce práce. Společné bubnování nás nicméně velmi bavilo, při našich zkouškách na čerstvém vzduchu jsme kulturně obohatili i sousední obyvatele. 11.10. nastal den D, nachystali jsme si naše týmová trička ZŠ a vyrazili jsme bubnovat. Bubny Djembe nám zapůjčila v tento den paní Fačevicová, ředitelka střediska volného času Duha, za což jí velmi děkujeme. Dle zpětných ohlasů z řad samotných seniorů se nám vystoupení podařilo, prý šlo o příjemné zpestření kulturního dopoledne. Domluvili jsme se i na další spolupráci nejen se seniory! Poděkování a pochvala putovala ke všem zúčastněným žákům, děkujeme!

[ngg src=”galleries” ids=”97″ display=”basic_thumbnail”]