Dnešní den jsme se zaměřili na sport. Všechny děti jednotlivých tříd plnily po celý den úkoly ve třídě a po svačině v tělocvičně.  

Nejdříve byly děti ve svých třídách, kde si povídaly se svými pedagogy o významu pohybu v životě, o tělesné zdatnosti a o sportovních aktivitách. Vykreslovaly obrázky se sportovní tématikou, skládaly puzzle sportovců a zimního oblečení,  poznávaly na kartách různé sporty, obtahovaly tečkovanou čáru ve tvaru rukavice nebo sněhuláka.

Po svačině všechny třídy společným nástupem zahájily sportování v tělocvičně  – slalom mezi kuželkami, hod míčky na cíl, chůze přes kruhy a přes lavičku, lezení na žíněnkách a prolézání kruhem, přelézání napříč žebřinami. Sportovní dopoledne jsme zakončili koulováním papírovými koulemi mezi třídami.

Na závěr byli všichni sportovci odměněni diplomem a sladkou odměnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *