Dnešní den jsme se zaměřili na sport. Nejdříve byly děti ve svých třídách, kde si povídaly se svými pedagogy o významu pohybu v životě, o tělesné zdatnosti a o sportovních aktivitách. Vykreslovaly obrázky se sportovní tématikou, skládali puzzle sportovců a zimního oblečení, poznávali na kartách různé sporty, obtahovali tečkovanou čáru ve tvaru rukavice, čepice nebo sněhuláka. Po svačině děti společným nástupem v 10. 15 hod. zahájily sportování v tělocvičně – slalom mezi kuželkami, hod míčky na cíl, chůze přes kruhy a přes lavičku, lezení na žíněnkách a prolézání kruhem, přelézání napříč žebřinami. Sportovní dopoledne jsme zakončili koulováním papírovými koulemi mezi třídami. Na závěr v 11. 30 hod. byli všichni sportovci odměněni diplomem a sladkou odměnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *