I na Rudné jsme dodržovali tradici vánočních dílniček, na které navazovala besídka. Výrobky a materiál zajistila paní učitelka A. Zavadilová a E. Martinková. O program besídky a odměny se postarala paní učitelka J. Horálková. Vzorový výrobek a materiál byl připraven v bedýnkách. Třídy si tyto bedýnky posílaly a děti si vyrobily: sněhuláka z vaty, svícen ze dřeva, přáníčko s otiskem ruky, stromeček z vlny, baňku z pilin a ovečku z polystyrénu.

V 10.30 jsme se všichni sešli u stromečku v družině, kde paní učitelka J. Horálková přiblížila historii tradic adventního času. Za hudebního doprovodu jsme zpívali koledy a děti jednotlivých tříd předvedly svá pásma s říkankami, písněmi a doprovázely zpěv na Orffovy nástroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *