V úterý dne 28. 11 2017 se žáci od 4. až po 9. třídy zúčastnili školního kola ve vybíjené a fotbale. Hned po příchodu do tělocvičny jsme se společně rozcvičili, protáhli a rozdělili do dvou smíšených týmů. Začínalo se vybíjenou. Obě družstva vedla velmi vyrovnaný souboj, o vítězi rozhodli až kapitánové týmů – Jakub Zavalaný a Petr Švob. Z vítězství se nakonec radoval Petrův tým. Ve fotbale byl kapitánem Štěpán Jandl a proti němu se postavil tým s kapitánem Patrikem Dirdou. I tento souboj byl až do poslední minuty nerozhodný, ale nakonec střelec Patrik Řezníček, rozhodl o vítězství pro tým Štěpána Jandla. Na závěr turnaje se rozdělily sladké odměny pro vítěze i poražené. Již nyní se těšíme na Mikulášské míčové hry, kde našimi soupeři budou spolužáci z Vlčic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *