Ve čtvrtek 4. 5. se zúčastnilo 20 vybraných žáků z 4.-6. tříd naší školy Plnění průkazu cyklisty v České Vsi.

Nejdříve pan Václav Štětka, školitel dopravní výchovy BESIP, poučil žáky  na téma „ Cyklisté a chodci v dopravě“. Žáci si též procvičili dopravní značky, základní pravidla v provozu a na závěr společně vykonali  test.

Na dopravním hřišti pak žáci prokazovali praktické dovednosti jízdy na kole. Někteří naši malí cyklisté dopravní situace nezvládali. Občas nedokázali správně ukázat při změně směru jízdy nebo se neorientovali na křižovatkách.

Průkaz  cyklisty získali tito žáci: Alena Benešová, David Goga, Vojta Švancara, Milan Murko, Klára Schuchová, Patrik Dirda, Patrik Suchý a Štěpán Podhorný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *