Dne 15. června se uskutečnily plavecké závody pro žáky z Fučíku a Vlčic, které již několik let pořádá tělovýchovná jednota Sokol Jeseník. Tyto plavecké závody se konají jako každý rok v krytém bazénu v České Vsi. Žáci jsou zde rozděleni na plavce a neplavce a samozřejmě také na dívky a chlapce. Plavci – chlapci musí v co nejkratším čase zdolat 50 m libovolným způsobem a dívky 25 m taktéž libovolným způsobem. Malí mladí neplavci se snažili popasovat se s vodou v malé hloubce a dostat se co nejdříve na druhou stranu. Na závěr závodu ženy ze Sokola rozdali vítězům medaile a sladké odměny. Zkrátka nepřišli ani ti, kteří nedosáhli na stupně vítězů, neboť i na tyto odvážlivce čekala malá odměna. Po odměnění všech nastala volná plavecká zábava, kterou si všichni nesmírně užívali. Touto cestou děkuji ženám ze Sokola Jeseník a městu Jeseník, kteří poskytli dotace na tuto krásnou sportovní akci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *