Na pátek 11. května 2018 jsme měli naplánované okresní kolo v atletickém čtyřboji. Již od rána jsme se modlili, ať nám vyjde počasí, poněvadž celý víkend bylo chladno a pršelo. Počasí se opravdu nakonec umoudřilo, takže v 8:30 hod jsme všichni společně vyrazili na naše sportoviště na ZŠ Nábřežní. Po společné a důkladné rozcvičce došlo k rozdělování žáků do družstev a každému družstvu byl přidělen hlavní vedoucí. Po té následovalo vysvětlení pravidel a sdělení podrobných informací ke každé disciplíně. Závodilo se v běhu na 60 m (50 m), hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a  běhu na 1500 m (1000 m). Po náročném závodu přišlo vyhodnocení nejlepších závodníků, rozdávaly se medaile a velké balíčky plné překvapení. Malou sladkou odměnu si odnesli i ti, kteří se nedostali na stupně vítězů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *