Úvodem přivítání, pár slov k tradici a pak již pestrý program – taková byla masopustní oslava, které se dne 9. února 2018, díky pozvání p. ředitelky místní MŠ, mohly zúčastnit i třídy I. B a III. C. Děti z MŠ měly připraveny masky, takže jsme se potkali např. s tygrem, lodním kapitánem,  lesní žínkou, pirátem, Šípkovou Růženkou, kostlivcem atd. Všichni společně jsme si v kruhu zazpívali, zarecitovali, zatančili, zahráli různé pohybové hry a také jsme si zasoutěžili v hodu na krabicového medvěda. Později jsme se přesunuli ke stolečkům do herny, abychom mohli tvořit z papíru jitrnice, škrabošku a klauna. Čas rychle plynul a po malém občerstvení jsme se museli rozloučit. Děkujeme „školce“ za hezký den, byla to bezva zábava!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *