V pátek 23. 6. proběhla ve školní družině poslední akce v tomto školním roce – Letní olympiáda.

Děti plnily zajímavé a vtipné disciplíny. Měly za úkol namotávat váleček plněný pískem, stříkat vodní pistolí a shodit kelímky. Tento úkol byl nejvíce v oblibě, protože se u tohoto úkolu děti zároveň i osvěžily. Počasí přálo a bylo teplo. Z dalších olympijských disciplín bylo trefování se mincemi do ponořené láhve, foukání do papírových koulí, hod na cíl – do dvou otvorů. Holkám se zalíbil bublifuk.  Nakonec těchto soutěží jsme si všichni zatančili.

Akce se vydařila, počasí nám přálo a už teď se těšíme na další akce ve školní družině.

Všichni bychom chtěli moc a moc poděkovat paní Danielové za sladkou odměnu, kterou nám přinesla do školní družiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *