V úterý dne 15. května 2017 jsme brzy ráno vyrazili směr Olomouc, kde nás čekalo krajské kolo v atletice. Jelikož od rána bylo nádherné slunečné počasí, tak jsme se moc těšili, že si to všichni užijeme.

Hned po příjezdu jsme se zaregistrovali, obdrželi jsme startovní čísla a šli jsme na společnou rozcvičku. Po rozcvičce došlo k rozdělování žáků do družstev, k vysvětlení pravidel, a závod mohl začít. Závodilo se v běhu na 60 m, v hodu kriketovým míčkem, ve skoku dalekém a  běhu na 1500 m (děvčata 1000 m).

Po náročném závodu přišlo vyhodnocení nejlepších závodníků. Naše družstvo skončilo na krásném 3. místě. Žáci byli po náročném dni odměněni zmrzlinou a dalším lehkým, chutným občerstvením. Dětem ještě jednou moc gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *