V tomto školním roce jsme se poprvé zapojili do celostátní soutěže firmy MK FRUIT, jež žákům i pedagogům pravidelně dodává ovoce a zeleninu. Soutěž byla vyhlášena již na podzim roku 2017, uzavřena na jaře 2018. Tématem letošního ročníku bylo: ,,Hledá se paní Krokodýlková“. Minulý rok žáci ZŠ výtvarně ztvárnili pana Krokodýlka, nyní jsme přijali výzvu a přemýšleli jak ztvárnit paní Krokodýlkovou. Jelikož žáci V. třídy spolu s paní učitelkou a paní asistentkou nejsou žádní troškaři, vytvořili během jednoho měsíce téměř metrovou 3D paní Krokodýlkovou, která kromě mašlí, náramků, měla taktéž ve své zelené kabelce recept na zdravou svačinku. Porotci soutěže zřejmě náš nápad i ztvárnění nadchlo a vyhráli jsme nádherné 2. místo. 1. Místo obsadili žáci ZŠ z Ostravy a hned za námi se umístili naši kamarádi ze ZŠ z Jeseníku z 5.C. Naším žákům, konkrétně: Nikole Prokešové, Ivetě Dirdové, Patriku Klimešovi, Štěpánu Podhornému, Robertu Polákovi i Patriku Maďarovi gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci naší ZŠ! Od MK FRUIT jsme obdrželi plnou bedýnku ovoce a zeleniny, kterou jsme společně pojídali celý týden.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *