Dne 2. 6. 2017 proběhl na naší škole ve Vlčicích „Den dětí“.

Před samotným zahájením byli žáci poučeni o bezpečnosti a chování při akci a seznámili se s programem dne. Mezi staršími žáky se nejdříve vybrali kapitáni a následovalo rozdělení do skupinek, ve kterých žáci plnili úkoly na připravených stanovištích. Žáci si na úkolech prověřili nejen svou fyzickou zdatnost a obratnost, ale také postřeh, pozornost a smyslové vnímání. Mezi stanovišti byly např.: nošení míčku na polévkové lžíci, shazování plechovek, hod míčkem na klauna, poznávání dopravních značek, taneční variace či běh ve dvojici se svázanýma nohama. Po splnění všech úkolů dostali žáci sladkou odměnu a následovalo opékání špekáčků.

Na závěr proběhla diskotéka s taneční soutěží. Celá akce se vydařila i díky hezkému počasí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *