Cvičení v přírodě jsme ve Vlčicích dne 27. 9. 2017 zahájili velmi příjemně. Prvním bodem programu dne (samozřejmě po poučení o bezpečnosti) se totiž stalo oblíbené opékání špekáčků. No, kdo by odolal? ☺ A tak se všichni žáci nejdříve mohli dobře posilnit. Později se však naše cesty už rozdělily. Mladší žáci spolu s žáky speciálních tříd zamířili směrem do parku, ti starší pak zvolili mnohem náročnější trasu a to do Petrovic. Došli až k ohradě s koňmi.

Cestou jsme zdolávali různé překážky, plnili všelijaké úkoly, ale taky jsme se snažili vysbírat kolem nás pohozené odpadky. Alespoň tímto malým dílem jsme se tak zároveň připojili k celonárodní akci „Ukliďme Česko“. Počasí nám přálo, byl to príma den!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *