Tak a je to tady, konec školního roku a s ním i prázdniny. Hurá, a už i poslední akce ve školní družině a v tomto školním roce, která se jmenovala Cesta za pokladem.

Už název napovídá, že jsme měli hledat poklad. Šli jsme do Smetanových sadů, cestou jsme hledali a hledali. Ale kromě hledání jsme si zaběhali, zazávodili v hodu šiškou na cíl, kreslili na chodník, a ti nebojácní zdolávali a přelézali velký kmen. Na závěr a za pěkné chování jsme navštívili zábavný koutek, kde jsme se pohoupali, sklouzli na klouzačce, a ti odvážní si vyzkoušeli vylézt horolezeckou stěnu.

No ale co ten poklad, stále jsme ho nemohli najít. Tak teď už nám nic jiného nezbývalo, než ho hledat cestou zpět, anebo snad někde na zahradě naší školy? A opravdu poklad jsme našli na naší zahradě. Všichni jsme zvolali: „hurááá, máme poklad!“ To jsme byli rádi.

Odpoledne se vydařilo, počasí nám přálo, všichni jsme byli spokojeni, a už se těšíme na další nové akce v příštím školním roce.